Структури Московського Патріархату з нетерпінням чекають появи російських танків, - екс-заступник глави СБУ

Структури Московського Патріархату з нетерпінням чекають появи російських танків, - екс-заступник глави СБУ - фото 1
Загроза державного перевороту в Україні існує через низку внутрішніх і зовнішніх причин. Зокрема, через те, що серед українських державних чиновників, а також у керівництві РПЦ в Україні є прихильники "русского мира".

Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL висловив екс-заступник глави СБУ, голова Спілки офіцерів України, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський.

Відверті проросійські настрої сповідує й РПЦ в Україні, додав він.

"Структура Московського Патріархату, вся їхня піраміда – це все люди, які з нетерпінням чекають появи російських танків, щоб зустрічати їх тут", – заявив Скіпальський.

Водночас Україна може розраховувати на допомогу Заходу в разі спроб вчинення державного перевороту.

"Загроза державного перевороту завжди існує. Є люди, які ставлять перед собою таку ціль", – зауважив він.

"Все, що відбувається в Україні, без зовнішнього впливу не проходить. Ми маємо ще недостатньо відшліфований державний апарат, який би міг працювати в автономному режимі. Дуже багато людей серед тих, хто перебували або зараз перебувають на державних посадах, є носіями "русского мира", – заявив генерал.

Він додав, що такі переконання поширені й серед частини пересічних громадян нашої країни.
Таким чином, "соціальна опора агресора в Україні реально існує", – констатував він.

У цьому контексті генерал наголосив, що в умовах, що склалися на сьогодні, закликати до неконституційної зміни влади в країні і брати участь у таких заходах можуть лише "абсолютно безвідповідальні люди з обмеженою свідомістю". "Це дуже небезпечно. Це веде до втрати незалежності", – попередив він.

Водночас Скіпальский висловив переконання, що в разі вчинення державного перевороту в Україні можна очікувати на допомогу Заходу, "принаймні, консультативну".