Суд обрав запобіжний захід митрополиту Павлу - два місяці домашнього арешту

Суд обрав запобіжний захід митрополиту Павлу - два місяці домашнього арешту - фото 1
Суд призначив настоятелю Києво-Печерської лаври митрополиту Павлу цілодобовий домашній арешт на 2 місяці із забороною звертатися до вірян.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає Главком.

Шевченківський суд у Києві, засідання якого відбулося сьогодні, спочатку переніс засідання про призначення запобіжного заходу наміснику Києво-Печерської лаври на 3 квітня, понеділок, через стан здоров'я намісника лаври. Митрополиту Павлу під час судового засідання стало погано.

Згодом Шевченківський райсуд Києва погодив примусовий привід митрополита на засідання 1 квітня о 18:30, де йому обиратимуть запобіжний захід.

Священнослужитель УПЦ МП повернувся до суду після обстеження у лікарні, йому зачитали підозру.

Павла обвинувачують у порушенні рівноправності громадян і виправдовуванні збройної агресії РФ проти України.

1 квітня СБУ провела обшук, вручила підозру та викликала на допит скандального намісника Лаври митрополита Павла, відомого також у народі як Паша Мерседес. Зустрічати правоохоронців Петро Лебідь вийшов у шарфі від французького бренду Louis Vuitton.

Як відомо, Служба безпеки України зібрала обґрунтовану доказову базу щодо причетності колишнього настоятеля Києво-Печерської Лаври Павла (Петра Лебідя) до розпалювання релігійної ворожнечі, виправдовування і заперечення збройної агресії РФ проти України: СБУ оприлюднила телефонні розмови скандального митрополита (аудіозапис).