Суд виселив клірика УПЦ МП зі Свято-Успенського собору у Володимирі

Суд виселив клірика УПЦ МП зі Свято-Успенського собору у Володимирі - фото 1
У Північно-західному апеляційному господарському суді 9 жовтня у Рівному завершилась багатомісячна судова епопея. Суд закрив ще одне апеляційне провадження, яким намагалися заблокувати виконання рішення про виселення УПЦ МП з Успенського собору.

Про це повідомляє Буг.

Це була справа, що стосувалася клірика, який був колись (дивним чином) прописаний в приміщеннях собору, і чиї права буцімто порушили, прийнявши рішення про виселення.
Представники клірика під час засідання неодноразово акцентували саме такі права, які порушуються при виселенні.

Це була остання юридична спроба завадити процесу виселення московської громади з собору. І вона була невдала.

Представник Волинської ОДА Олександр Гаргола під час засідання наголосив: приміщення собору є нежитловим, а будь-які документи про прописку вже давно визнані незаконними.

Суд підтримав цю позицію — апеляцію закрито, а отже, більше немає жодних процесуальних перепон для виконання остаточного рішення про виселення громади УПЦ МП з пам’ятки національного значення.

Це рішення відкрило шлях виконавчій службі до реальних дій — виселення московської громади з Успенського собору.

Як писала РІСУ, сьогодні, 10 жовтня, близько 6.00, спецпідрозділи поліції забезпечили державним виконавцям умови для примусового виселення Володимир-Волинського єпархіального управління УПЦ МП, релігійної громади Успенського кафедрального собору та студентів регентського училища з приміщень, які вони займали.