Супермаркет життя: яка ціль нашого вибору?

05 квітня, 12:12
Супермаркет – це місце, яке щоденно відвідують тисячі людей. Наше життя в дечому схоже на цей величезний магазин із багатьма товарами на вибір: і в супермаркеті, і в житті нам доводиться приймати багато рішень. Від того, що ми обираємо, а що відкидаємо залежить якість нашого життя, адже від вибору можна як постраждати, так і здобути користь. І цей вибір не завжди дається нам легко. Тому Церква пропонує нам певні зразки для наслідування.

У четвертому відео проєкту «Дорогою до себе» богослов, викладач УКУ Максим Тимо роздумує про те, як правильно постити у «супермаркеті життя».

Вже через кілька днів, 7 квітня, ми будемо святкувати Благовіщення Пресвятої Богородиці. Це свято стосується не лише особи Діви Марії, а всіх нас, адже в його основі також закладена ідея вибору.

«Господь Бог пропонує Богородиці щось нове і незвідане, те, чого Вона не очікувала. Опинившись перед вибором, Богородиця приймає його, що дає Їй істинну свободу. Отже, остаточною ціллю нашого вибору є те, щоб ми були вільні, а не те, щоб ми себе обмежували. Свобода – остаточна ціль Великого посту і загалом всіх наших виборів в житті», – наголошує Максим Тимо.

Разом із Деканатом душпастирських справ УКУ в час посту запрошуємо вас у цікаву мандрівку дорогою до себе.

Дивіться також попередні відео проєкту:

Що спільного між прощенням, зламаною рукою та довірою? – розповідає духівник УКУ о. Ігор Пецюх

Великий поклін – зануритися в себе, аби вийти до світла – роздуми від викладача грецького та церковнослов’янського літургійного співу, протопсалта УКУ Андрія Шкраб’юка

Піст і наші екозвички досвід Наталії Субботіної, випускниці Школи права УКУ. Впорядкувавши свої екозвички, вона переконана, що стриманість у малому допоможе людині перейти до послуху у чомусь більшому.

Джерело: УКУ