Священик Московського Патріархату вийшов на одиночний пікет в Гомелі проти свавілля влади

14.08.2020, 09:26
Світові
Священик Московського Патріархату вийшов на одиночний пікет в Гомелі 13 серпня. Він розгорнув плакат «Спиніце гвалт» навпроти колишньої будівлі міського пологового будинку, де, після реконструкції, розмістилося обласне управління Слідчого комітету.

Про це інформує Сredo.press.

Священик Московського Патріархату вийшов на одиночний пікет в Гомелі проти свавілля влади - фото 56908

 

Протоєрея Володимира Дробишевського багато віруючих знають як священика храму св. Іоанна Кремінського і керівника Єпархіального центру захисту материнства і дитинства «Ладушки». Він - багатодітний батько.

«Я прийшов до пологового будинку, на ремонт якого не знайшли грошей, і передали будівлю Слідчому комітету. На матерів і дітей немає грошей, а на силові структури - є », - цитує о. Володимира« КП в Білорусі».

Періодично до нього підходять перехожі і просять благословити. Священик каже, що не брав з собою мобільний телефон, а тільки речі - він готовий до затримання.

«Я вийшов, тому що не можу мовчати. Бачу і чую про масові затримання, про те, як піддаються тортурам затримані, як вони кричать з дворів РВВС. Серце розривається. Не можу мовчати як громадянин, християнин», - зізнається священик.

Отець Володимир розповів, що недавно його звільнили з єпархії: «Нібито за прогул, а насправді за те, що я маю свою думку, і в голос іі висловлюю. Я звільнений, але я залишаюся священиком ».

Нагадаємо, єрархія Білоруської Православної Церкви МП навідміну від католиків та протестантів, відмовилася від участі у хресній ході, яка відбулася 13 серпня в Мінську проти свавілля влади.