Священик-втікач з України читатиме в Москві лекції про "триєдність російського народу"

Священик-втікач з України читатиме в Москві лекції про "триєдність російського народу" - фото 1
У Сімферопольській і Кримській єпархії УПЦ МП повідомили, що 5 травня цього року під егідою регіонального відділення "ВРНС" у Москві відбудеться лекція протоєрея РПЦ Андрія Ткачова на тему "Концепція малоросійського духовенства XVI-XVII століть щодо триєдності російського народу. Історія та сучасність". Відзначається, що ця лекція стане першою в циклі на тему "триєдності російського народу".

Про це повідомляє "Невільний Крим".

Митрофорний протоєрей РПЦ Андрій Ткачов наразі є кліриком храму святителя Василя Великого Патріаршого двору в селі Зайцеве Одинцовського району Московської області РФ.

Народився 30 грудня 1969 року у Львові. На священика був висвячений у листопаді 1993 року, 12 років перебував у клірі храму святого Георгія Побідоносця УПЦ МП у Львові. У 2005 році переїхав з родиною до Києва, у 2006-2014 рр. був настоятелем храму Агапіта Печерського. 25 січня 2014 року привселюдно у храмі виголосив прокляття на учасників Революції гідності.

Втік до Москви, де нині регулярно виступає з антиукраїнськими промовами – в тому числі на підтримку повномасштабного воєнного вторгнення росії до України 24 лютого 2022 року.

Зазначимо, співголовами заснованого 10 жовтня 2019 року "Кримського регіонального відділення ВРНС" є митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар (Швець) та єпископ Ялтинський Нестор (Доненко). Разом з ними до президії відділення входить дружина "голови республіки Крим" Сергія Аксьонова Олена, яка входить до бюро президії "ВРНС". Разом з різноманітними "політиками" окупованого Криму до "кримського регіонального відділення ВРНС" входять клірики Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП – секретар єпархії протоієрей Олександр Якушечкін, який є членом правління відділення, та протоієреї Іван Шимон, Максим Кондаков і Богдан Северин, які є співзасновниками відділення та членами його ревізійної комісії. Основною метою діяльності "кримського регіонального відділення ВРНС" вказується "об'єднання всіх прошарків суспільства на базі традиційних цінностей, російської культури та історії".