Священика, який відслужив панахиду на могилі Олексія Навального, заборонено у служінні

24 квітня, 11:00
Суспільство
Священика, який відслужив панахиду на могилі Олексія Навального, заборонено у служінні - фото 1
Указ про заборону священика Димитрія Сафронова, який 5 березня відслужив панахиду на могилі Олексія Навального, було підписано Патріархом Кирилом та розміщено на сайті Московської міської єпархії.

Про це пише Тг-канал Християни проти війни.

У ньому повідомляється:

Єрей Димитрій Сафронов, клірик храму Покрова Пресвятої Богородиці на Лищиковій горі м. Москви, звільняється від послуху, забороняється у священнослужінні строком на три роки без права надавання благословення, носіння ряси та священичого хреста і скеровується на три роки до храму преподобного Пімена Великого у Нових Воротинках м. Москви для виконання обов'язків псаломщика та виконання тих доручень, які визначить йому настоятель.

Після закінчення терміну несення епитімї, за відгуками з місця несення послуху, буде ухвалено рішення про можливість його подальшого священнослужіння.

Нагадаємо, Олексій Навальний помер у колонії 15 або 16 лютого 2024 року.

Відспівування політика відбулось у Москві 1 березня у церкві ікони Божої Матері «Втамуй моя печалі». Богослужіння зайняло менше 20 хвилин. На нього пустили лише близьких. Попрощатися з Навальним встигли не більше 300 людей. Відспівування пройшло швидше, ніж планувалося, бо до труни почали масово йти люди.

Панахида на могилі Навального