Священики УГКЦ передали київському «Охматдиту» сучасне медичне обладнання

11 червня, 10:15
Суспільство
Священики УГКЦ передали київському «Охматдиту» сучасне медичне обладнання - фото 1
Cвященики УГКЦ в Києві 8 червня передали маленьким пацієнтам національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» якісне сучасне медичне обладнання, придбане за підтримки банку ING Bank Śląski S.A.

Цю допомогу придбано та транспортовано з Польщі стараннями фонду Fundacja Humanosh im. Sławy i Izka Wołosiańskich. На баланс лікарні передали коштовні апарати штучної вентиляції легень, контури для пацієнта з датчиками потоку, опорні тримачі та підставки для транспортування цього медичного устаткування.

«Ці апарати є вкрай необхідні для нашої лікарні, – зазначає завідувач відділенням інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій Олександр Урін. – Завдяки цьому сучасному обладнанню, ми зможемо ще ефективніше та якісніше робити свою роботу – рятувати життя нашим маленьким пацієнтам».

Священики УГКЦ передали київському «Охматдиту» сучасне медичне обладнання_1

У коментарі для пресслужби Київської архиєпархії медичний капелан та співорганізатор процесу передачі о. Віталій Воєца зазначив: «Це чергова наша благодійна акція. Вже багато разів нам вдавалося передати для потреб "Охмадиту" потрібне медичне обладнання та необхідну гуманітарну допомогу. Цього разу це стало можливим завдяки нашим друзям з Польщі, котрі у різний спосіб допомагають Україні, а також за сприянням о. Андрія Боднарука, який через комунікацію з польською стороною організував процес придбання цього дорогого обладнання».

Священики УГКЦ передали київському «Охматдиту» сучасне медичне обладнання_2

Під час передачі медичного обладнання о. Андрій Боднарук зазначив, що з початком війни українці пережили багато випробувань: «Цей час також показав нам, що ми не самі, що у нас багато друзів. Сьогодні ми ще раз у цьому переконалися і дякуємо за це ING Bank Śląski S.A., стараннями якого це обладнання буде рятувати життя наших дітей».