Священиків РПЦ з Самарської області відправляють на війну в Україну, але більшість відмовляється, - Генштаб ЗСУ

Священиків РПЦ з Самарської області відправляють на війну в Україну, але більшість відмовляється, - Генштаб ЗСУ - фото 1
У Генштабі ЗСУ повідомляють, що священиків РПЦ з Самарської області відправляють на війну в Україну, але більшість від цих відряджень відмовляється.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Командування російських окупаційних військ намагається підняти рівень морально-психологічного стану військовослужбовців за рахунок відрядження до бойових підрозділів на територію України служителів Російської Православної Церкви з Самарської області. Але більшість з них відмовляються від поїздок в район ведення бойових дій у зв’язку з небезпекою та відсутністю засобів захисту», – йдеться у повідомленні.

Московський Патріарх Кирил вважає, що російськими військовими в Україні керує внутрішнє моральне почуття, яке ґрунтується на православній вірі. Вони, на його думку, «зараз захищають Росію на полі бою».

За словами Кирила, священики, які «опікуються» російськими військовими, розповідають йому про численні приклади мужності та самопожертви серед них. Патріарх РПЦ вважає, що це «не від високої зарплати», а від «морального почуття».