Те, у чому Росія звинувачувала мусульман, стало офіційною позицією РПЦ, - Саїд Ісмагілов

02 квітня, 12:37
Суспільство
Те, у чому Росія звинувачувала мусульман, стало офіційною позицією РПЦ, - Саїд Ісмагілов - фото 1
До такого висновку дійшов екс-муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саїд Ісмагілов, проаналізувавши рішення "Всемирного русского народного собору", де агресивну війну проти України названо «священною».

"Отже, на виході наш ворог має цілком офіційну релігійну ідеологію, що обгрунтовує релігією завоювання та підпорядкування інших народів і країн, та вимагає вести війну з тими, хто проти цього повстає, і хоче жити за своїми власними цінностями, уявленнями і переконаннями", - написав він у себе на ФБ.

Ісмагілов вважає, що офіційне російське мусульманське «духовенство», вже найближчим часом послідує в цьому ж ідеологічному фарватері, і підтвердить, що веде з нами «джихад».
"Як це не дивно, але в XXI столітті окупант створює релігійне підґрунтя для виправдання війни і захоплення територій суверенних держав.

Міжнародні домовленості, статут ООН, всі разом права людини, та інший масив міжнародних документів йдуть на звалище історії. І що цікаво, складається враження, що це спрацює, світовий устрій після Другої світової демонтується на наших очах.

Наша країна феноменальним чином (як і завжди) опинилась на вістрі нової «Священної війни». Чи варто нашим релігійним лідерам напрацювати свої документи, що з релігійної позиції обґрунтовують наш захист від ворогів, чи ми і далі будемо канючити про права людини, свободу релігійних поглядів, та міжнародні норми ООН?

Немає більше міжнародних статутів, діставайте з запилених полиць своїх архівів книжки про джихад та священну війну, бо проти лома нема прийома, окрім іншого лома", - зазначив Саїд Ісмагілов.

Нагадаємо, у РПЦ "СВО" назвали Священною війною за право жити на "власній землі".