• Головна
  • Новини
  • Трагічні уроки Голодомору не можна ігнорувати, - глава римо-католиків України...

Трагічні уроки Голодомору не можна ігнорувати, - глава римо-католиків України

26.11.2011, 09:00
Трагічні уроки Голодомору не можна ігнорувати, - глава римо-католиків України - фото 1
У день Голодомору 1932-1933 років Голова Конференції Римо-Католицьких єпископів України, архиєпископ Мечислав Мокшицький закликав згадати у молитвах невинних жертв цієї катастрофи.

Митрополит РКЦexklusiv.gifУ день Голодомору 1932-1933 років Голова Конференції Римо-Католицьких єпископів України, архієпископ Мечислав Мокшицький закликав згадати у молитвах невинних жертв цієї катастрофи.

«Прошу, огорніть молитвою усіх тих, хто шматок хліба цінив більше за золото і загинув страшною голодною смертю. Водночас закликаю Вас, кожного зокрема, докладімо зусиль, щоб і тепер якомога менше людей терпіло від голоду. Звичайний християнський жест – голодного нагодувати, спраглого напоїти не перевершує наших можливостей, а навпаки дозволяє в ближньому узріти Божий образ та торувати, як собі, так і брату у Христі шлях до Нeбесного Царства», - цитує звернення владики Мечислава офіційний сайт Львівської архидієцезії РКЦ.

Архиєпископ РКЦ також закликав зробити усе, аби схожа трагедія ніколи не повторилася.

«Трагічні уроки, які дає нам історія, не слід ігнорувати. Вчімося на помилках інших і не допустімо до схожого лиха, щоб наше майбутнє, майбутнє наступних поколінь мало забезпечений хліб щоденний», - наголосив Голова Конференції Римо-Католицьких єпископів України.