У Чернівцях зареєстрували петицію з пропозицією скасувати усі договори міста з УПЦ МП

У Чернівцях зареєстрували петицію з пропозицією скасувати усі договори міста з УПЦ МП - фото 1
У Чернівцях зареєстрували петицію, у якій вимагають від міської влади розірвати всі договори міста з УПЦ МП. Петицію створили 10 квітня. Автор – Іван Сорочан.

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

"Ми вимагаємо від міської влади Чернівців прийняти рішення щодо розірвання всіх договорів, укладених між Чернівецькою міською радою, Чернівецькою ОТГ, міськими структурними підрозділами, підпорядкованими комунальними організаціями, установами і підприємствами та Українською православною церквою ("УПЦ МП"), - йдеться у документі.

Так, підписанти вимагають розірвання усіх видів договорів, де сторонами є органи місцевого самоврядування, комунальні організації міста Чернівців та УПЦ МП і всі її структурні підрозділи, зокрема:

договори комунального обслуговування;

договори оренди комунального майна;

договори оренди комунальних земельних ділянок;

договори про право користування комунальними земельними ділянками та комунальним майном;

договори з обслуговування мереж тепло-, водо-, газопостачання та водовідведення;

договори на вивіз сміття;

інші договори та рішення, якими УПЦ МП надано права на користування комунальним майном, землею, послугами тощо.

Крім цього, просять зробити перевірку і вжити законних заходів щодо численних випадків незаконного будівництва на орендованих земельних ділянках впритул до будівель що мають статут Пам'ятників історії та знаходяться в зоні ЮНЕСКО.

"Також просимо зробити все те саме щодо резиденції митрополита Онуфрія УПЦ МП (Орест Володимирович Березовський) яка знаходиться на вулиці Ромоданівській", - йдеться у тексті петиції.

Збір підписів триватиме 30 днів.