У Держдумі РФ запропонували перевіряти майбутніх священників на порушення психіки

02.07.2020, 09:59
Держава
У РФ  не проти перевіряти майбутніх священнослужителів на предмет психічних відхилень - фото 1
У РФ не проти перевіряти майбутніх священнослужителів на предмет психічних відхилень
Член комітету Держдуми РФ з держбудівництва та законодавства Євген Марченко пропонує перевіряти майбутніх священиків на судимість і психічні відхилення. Відповідне звернення він направив 30 червня в Московську Патріархію у зв'язку з ситуацією навколо схиєгумена Сергія (Романова).

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

Схиєгумен Сергій опинився у центрі уваги після того, як став говорити в проповідях, що COVID-19 - це "псевдопандемія", що росіян хочуть помістити в "електронний табір Сатани", "беззаконно садять на самоізоляцію", позбавляють свободи і роботи.

Після того, як він прокляв державне і церковне керівництво, за те, що вони закривають храми, керуючий Єкатеринбурзькою єпархією РПЦ позбавив його права проповідувати, але клірик не послухав і продовжував в проповідях закликати паству протестувати. Через це правлячий архиєрей заборонив Сергія в служінні. Нині схиєгумен перебуває під церковним судом. Крім того, на Романова заведено адміністративну справу, яку розглянуть 7 липня.

Як повідомляла РІСУ, у Свердловській області духівник Середньоуральського жіночого монастиря схиєгумен Сергій (Романов) разом із казаками з "Союзу добровольців Донбасу", які воювали на стороні окупантів на Донбасі, захопив монастир.

Схиєгумена Сергія також називають духівником Наталії Поклонської – зрадниці України, яка після анексії Криму стала так званим прокурором на півострові, а згодом була обрана до російської Держдуми.