• Головна
  • Новини
  • Світові
  • У Гамбурзі сталася масова стрілянина у релігійному центрі Свідків Єгови. Є загиблі та поранені...

У Гамбурзі сталася масова стрілянина у релігійному центрі Свідків Єгови. Є загиблі та поранені

10 березня, 13:11
Світові
У Гамбурзі сталася масова стрілянина у релігійному центрі Свідків Єгови. Є загиблі та поранені - фото 1
Щонайменше семеро людей загинули і ще вісім були поранені внаслідок стрілянини у четвер, 9 березня, в релігійному центрі Свідків Єгови у Гамбурзі на півночі Німеччини.

Про це повідомляє DW з посиланням на видання Bild.

Поліція підтвердила, що у всіх загиблих на тілі виявлено кульові поранення. Події сталися в районі 21.00 за місцевим часом. Даних про можливі мотиви злочину поки що немає.

Поліція повідомила, що в районі НП проходить "великомасштабна розшукова операція", і закликала жителів Гамбурга не виходити на вулиці в районі, де стався злочин, і користуватися мобільним телефоном лише у виняткових випадках, щоб не перевантажувати мережу.

Пізніше у поліції повідомили, що правоохоронні органи не мають жодних свідчень того, що нападник або нападники могли втекти з місця злочину і скасували сигнал тривоги про "надзвичайну небезпеку". Поліція вважає, що серед загиблих може виявитися і сам стрілець, і що злочин було скоєно в стані амоку, тобто сліпої невмотивованої агресії.

На користь цієї версії свідчить те, що, після того, як поліцейські прибули на місце події, у будівлі пролунав ще один постріл, а потім на одному з верхніх поверхів було виявлено тіло "смертельно пораненої людини", яка і може виявитися злочинцем. Представник поліції підкреслив, що під час операції правоохоронці не зробили жодного пострілу.

За даними ЗМІ, внаслідок нападу 24 особи отримали поранення. Повідомляється, що нападник наклав на себе руки. Поліція класифікує подію як масове вбивство.