У Харкові відбулася екуменічна молитва за жертв Другої світової війни

У Харкові відбулася екуменічна молитва за жертв Другої світової війни - фото 1
8 травня у Харкові відбулися поминальні заходи за жертвами Другої світової війни.

Про це повідомляє прес-служба Харківського екзархату УГКЦ.

Панахиди відслужили біля могил воїнів Війська польського, біля пам’ятного Хреста загиблим у Другій світовій війні та на місці пам’ятного знака воїнам Української Повстанської Армії.

Екуменічні молитви очолили владика Василій, екзарх Харківський УГКЦ, владика Ігор Ісіченко у співслужінні з духовенством різних конфесій. Заходи пройшли за участю патріотичних організацій та громадськості.

Біля пам’ятного знака воїнам УПА екзарх Харківський зазначив, що ці герої віддали своє життя, борючись з двома тоталітарними режимами: радянсько-комуністичним і фашистським, нацистським. “Вояки УПА, обстоюючи інтереси свого народу, боролися за вільну, соборну і самостійну Українську Державу. Ми молимося не для того, щоб провокувати конфлікти чи непорозуміння, а щоб обстояти правду, про яку не говорили, яку спотворювали. Ми молимося, щоб обстояти мир в Україні, щоб побачити, яке горе приносить війна. Пам’ятаючи про тих, хто загинули у Другій світовій війні, просимо в Господа миру для нашої Батьківщини”, – додав владика Василій.