У Херсоні для перекладачів Біблії відбулася конференція «Божа місія в світі»

28.09.2020, 13:03
Культура
У Херсоні для перекладачів Біблії відбулася конференція «Божа місія в світі» - фото 1
В Херсоні 24-26 вересня 2020 року на базі Таврійського християнського інституту відбулася конференція «Божа місія в світі».

"Це була довгоочікувана подія для Місії Перекладачів Біблії України та її учасників", -повідомляє офіційна сторінка у Facebook перекладачів Біблії України.

Близько 90 християн різного віку приїхали із Миколаєва, Одеси, Кривого Рогу, Ірпеня, Кропивницького, Івано-Франківська та Херсона для спілкування, спільних молитов та обговрення теми місії.

Мобілізатор Комітету Зовнішньої Місії ВСЦ ЄХБ Володимир Западнюк на конфренції викладав місіонерський курс «Жива Історія». Ще протягом дня була висвітлена тема «Молитва – наша стратегія». Відбулася науково-практична конференція: Чому користуюсь перекладами інших перекладачів Біблія та “сталий розвиток”.

Відбувся круглий стіл на тему: «Збереження ромської мови в сучасному контексті». Йшлося про ромський проєкт, який займається перекладом Писання трьома ромськими діалектами.

У рамках конфренції відбулася презентація друкованого варіант Єувангелія від Луки на кримському діалекті.

За словами організаторів конференції, це визначна подія для ромів, адже вперше в історії цей народ отримав Слово Боже.

На цей момент у процесі переклад Дії Святих Апостолів.

Співробітник місії Юнес Нежмі представив проєкт Джошуа, ціль якого інформувати церкви про недосягнуті народи світу, та закликав до молитви у групах за народ Бора в Індії.