У храмах УГКЦ облаштовуватимуть бомбосховища для навчання дітей

У храмах УГКЦ облаштовуватимуть бомбосховища для навчання дітей - фото 1
Так, як наша Церква відкрила храми, монастирі, семінарії, духовні центри перед потребуючими під час Революції Гідності, ковіду, як від початку війни їхні підземелля стали бомбосховищами для сотень людей, так тепер ми радо хочемо відкрити наші храми і монастирі для діточок. Про це сказав 17 серпня Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, звертаючись до освітян та дітей.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту інформації УГКЦ.

Також предстоятель запросив директорів шкіл відвідати найближчі греко-католицькі храми, щоб облаштувати і за потреби використовувати церковні підземелля для захисту дітей під час повітряних тривог.

«Щоб ці підземелля не тільки були належними бомбосховищами, але щоб там можна було продовжувати навчальний процес для тих дітей, які потребуватимуть прихистку. Ми готові послужити!»— наголосив Блаженніший Святослав.

Також Глава УГКЦ зазначив, що Україна готується до початку нового навчального року, який стартує 1 вересня.

«Знаємо, як скучають викладачі за учнями та студентами, а ті — за спільнотою своїх класів, курсів, за друзями, знайомими і близькими. У час, коли Українська держава готується розпочати очне навчання у школах і вишах, міністр освіти звернувся із закликом допомогти гарантувати безпеку нашим школярам та студентам під час повітряних тривог», — сказав Блаженніший Святослав.

Він додав: «Війна краде у вас дитинство і юність. Замість того, щоб думати про навчання, про освіту, багато з вас думає про війну, багато, мабуть, не матимуть змоги 1 вересня сісти за шкільну парту. Очевидно, ваші учителі, викладачі робитимуть усе, аби відкрити доступ до навчання в такий спосіб, який буде вам доступний. Але наша Церква, Мати й Учителька, і тут хоче вам послужити!»