У храмах УПЦ в США промовлятимуть спеціальну молитву за мир в Україні

У храмах УПЦ в США промовлятимуть  спеціальну молитву за мир в Україні - фото 1
Звернення єпископів до вірних з проханням про молитву за мир в Україні через загрозу війни з боку Росії поширив офіційний сайт УПЦ в США.

"Світ спостерігає за новинами з України та світу, про чергову загрозу з боку Російського керівництва. Тактика залякування та шантажу за наявністю воєнної техніки та понад ста тисяч військовослужбовців біля кордонів України у поєднанні із систематичними кібератаками на всіх рівнях життя в Україні можна трактувати лише, як терористичні загрози, спрямовані на невинне життя громадян України. Вони, здається, спонукані вкрай низьким почуттям власної гідності у керівництві, що і призвело їх називати нацією-агресором в сучасному світі, яка створює дуже небезпечні обставини.

Протягом століть вторгнень, “нація” була неважлива для загарбників. Таким чином, “нація” понесла міліонні втрати жертв в геноциді, найбільш жорстоким під час колишнього Радянського Союзу Голодоморі. Протягом усієї цієї історії терору самоідентичність “нації” збереглася – у серцях, розумі і душах цього народу. Саме про “народ”– людство – ми відчайдушно стурбовані, коли пишемо ці слова. Саме за “народ – наших братів і сестер, наших людей” ми просимо вас приєднатися до молитви.

Ми повинні благати Бога в Пресвятій Трійці, щоб захистив свій народ від жахіття, яких зазнали, і від яких вмирали занадто багато їхніх предків. Просимо всіх вас приєднатися до нас у цій молитві, яку ми доручаємо всьому духовенству виголошувати під час Потрійної Єктенії за кожною Божественною Літургію. Крім того, ми просимо всіх вас мовити цю молитву у ваших щоденних молитвах, у ваших домашніх капличках. Нехай Бог почує наше прохання з любов’ю та пом’якшить серця та розум усіх, як всередині України, так і за її межами в цей непевний час", - йдеться у Зверненні владик УПЦ в США.

Текст молитви тут.