У Івано-Франківську греко-католики дають в оренду живі ялики у горщиках

У Івано-Франківську греко-католики дають в оренду живі ялики у горщиках - фото 1
Екологічний центр Івано-Франківської архиєпархії, за підтримки Бюро УГКЦ з питань екології, пропонує взяти в оренду ялинку в горщику як дружню до довкілля альтернативу зрубаній чи штучній.

Про це повідомляє Департамент інфомації УГКЦ.

Позичити ялини можна буде 21 та 23 грудня 2021 року в офісі Екологічного центру Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ з 10:00 до 16:00 год. за адресою: вул. Софрона Мудрого (колишня Гарбарська) 22, м. Івано-Франківськ. Детальнішу інформацію можна отримати за тел: 0979831680.

"Долучаючись до цієї ініціативи, ми не тільки засвідчуємо живу віру в Бога Творця та екологічну свідомість, але й зберігаємо наші ліси та сприяємо примноженню хвойних насаджень, оскільки ці дерева будуть висаджені у відкритий ґрунт, в рамках Всеукраїнської безтермінової акції «Посади дерево миру", - зазначають в екологічному бюро.

Готуючи вірних до величного свята Різдва Христового Церква фокусує увагу на те, що ялинка не є головним атрибутом свята, ставлячи при цьому ряд важливих запитань: Чи для мене Різдво відбудеться без ялинки? Чи я готовий, як поодинокий християнин, як активний член своєї громади, принести в жертву живу ялинку, а після двох-трьох тижнів бездумно викину її на смітник? Чи перед тим, як ставити ялинку, я виконав інші необхідні передумови для правдивого святкування: у сповіді примирився із Богом і моїм ближнім, перепросив Господа за минулорічні гріхи, зокрема гріхи проти природного довкілля (марнування природних ресурсів, забруднення води, землі, повітря своєю підприємницькою чи повсякденною діяльністю? Чи прикрасив свою християнську віру добрими вчинками по відношенні до своїх ближніх (бездомних, вдів, сиріт, хворих і немічних, покинутих і людей похилого віку)? Чи готовий відмовитись від феєрверків та піротехніки на користь поранених, волонтерів і добровольців?

Теги: #Ялинка