• Головна
  • Новини
  • Світові
  • У Китаї видано збірку «християнських» гімнів, які прославляють не Бога, а комуністичну партію...

У Китаї видано збірку «християнських» гімнів, які прославляють не Бога, а комуністичну партію

14 червня, 10:00
Світові
У Китаї видано збірку «християнських» гімнів, які прославляють не Бога, а комуністичну партію - фото 1
У Китаї вийшла нова збірка «християнських» гімнів, яка включає 50 пісень та віршів з такими назвами, як «Благослови Батьківщину», «Радість твого народу», «Сприяння китаїзації християнства» та «Краса Всебічної комплексної стратегії».

Про це повідомляє inVictory з посиланням на «Голос мучеників».

Нова збірка відображає наполегливі зусилля Комуністичної партії з «китаїзації» християнства. У ньому збереглися лише деякі тексти, що ґрунтуються на християнській вірі, проте християнські цінності переплетені з соціалістичними та традиційними китайськими, пропаганди яких від Церкви вимагає партія.

У гімнах вихваляється китайський прапор, конституція, комунізм та традиційна китайська культура.

«Традиційні християнські гімни містять слова та вчення Біблії та вихваляють Бога, а ті, які складають цю збірку, містять політичні гасла та вихваляють Комуністичну партію та країну, – пояснює представник «Голосу мучеників» д-р Хен Сук Фолі. – Ось деякі з них: «Вчимося бути толерантними та прощати», «Просвітництво у красі життя» та «Побудова християнської сім'ї», в яких підкреслюється концепція єдності, прогресу, миру та терпимості».

Збірник гімнів склав преподобний Хоу Юйцзе, голова і президент курованих урядом Християнської ради провінції Ляонін і Комітету Патріотичного руху трьох автономій.

Публікація нової збірки гімнів збігається з дедалі суворішою забороною Комуністичної партії традиційних християнських гімнів.

«Замість того, щоб закривати церкви, Комуністична партія намагається знайти способи прибрати з них Христа або хоча б відсунути Його убік, – заявляє Фолі, – щоб зробити основним напрямом їхньої діяльності просування комуністичних цінностей».