У Китаї за публікацію релігійних послань в Інтернеті карають тюрмою

09 березня, 08:52
Світові
У Китаї за публікацію релігійних послань в Інтернеті карають тюрмою - фото 1
У Китаї висловлення будь-яких поглядів, які не відповідають настановам комуністичної партії (КПК), рівнозначне ризику для життя. Така проста річ, як розкриття своїх релігійних переконань у соціальних мережах, якщо релігійна приналежність офіційно не визнана КПК, може призвести до того, що за такою людиною встановлять стеження або навіть заарештують. І за час правління Сі Цзіньпіна репресії проти віри тільки посилилися.

Джерело: Epochtimes

У березні 2022 року в Китаї набули чинності нові заходи з контролю за релігійним контентом у мережі після «скарг» Сі на те, що інтернет використовується для «реклами» віри і що сайти соціальних мереж стають інструментами «релігійної пропаганди», повідомляє Bitter Winter.

Ось історії про переслідування християни у Китаї за обмін «чутливою інформацією» в Інтернеті.

Християнського проповідника заарештовано за євангелізацію

5 березня 2022 року Чень Веньшен, християнський вуличний проповідник із міста Хеньян провінції Хунань, був заарештований після того, як розмістив у соціальних мережах повідомлення з проханням взяти участь у служінні для груп етнічних меншин, повідомляє Persecution.org.

Об 11:02 того ж дня його забрала поліція провінції Хунань. Чень раніше неодноразово заарештовувався за євангелізацію.

Закриття католицьких додатків і вебсайтів

1 вересня 2022 року перший у Китаї католицький застосунок CathAssist припинив свою роботу, згідно з повідомленням ChinaAid.

Операційна група CathAssist заявила, що після введення нового закону вони «докладали різних зусиль для отримання ліцензії на надання релігійних інформаційних послуг в Інтернеті», але не змогли виконати вимоги КПК щодо «значного скорочення функціональності та змісту», ідеться в повідомленні.