У Києві вшанували пам’ять дітей, що загинули внаслідок російської агресії

27 березня, 09:15
Суспільство
У Києві вшанували пам’ять дітей, що загинули внаслідок російської агресії - фото 1
Церемонія вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок російської агресії, відбулась у Києві у межах освітньої Магістральної програми "EdCamp Kyiv".

Про це повідомляє Укрінформ.

Під час заходу зазначалося, що від 24 лютого 2022 року Росія вбила щонайменше 465 українських дітей. Учасники вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Головний спікер EdCamp-2023 фіналіст міжнародного конкурсу Global Teacher Award-2019 Ладо Апхазава привіз понад 450 свічок, виготовлених грузинськими вчителями. Під час роботи вони «вплітали» молитви за найскорішу перемогу України і за душі загиблих дітей.

Сільський учитель із Гурії Ладо Апхазава від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну розпочав благодійну акцію на підтримку українських біженців, школярів і вчителів. З його ініціативи педагоги з 39 країн зібрали 700 тисяч доларів, які згодом передали польській організації, що допомагає евакуйованим дітям з України.

Як повідомлялося, за даними ЮНІСЕФ, близько 3,3 мільйона дітей в Україні потребують допомоги, а 1,5 мільйона з них травмовані війною.

Свічки запалили у пам'ять про жертв російської агресії.