У колишній Станіславівській резиденції єпископів навчатимуться діти

01.08.2020, 12:42
Католики
У колишній Станіславівській резиденції єпископів навчатимуться діти - фото 1
Івано-Франківській архієпархії УГКЦ повернули колишню резиденцію єпископів у їхню власність. Під час сесії обласної ради з подякою виступив АрхИєпископ і митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин.

Про це пише Westnews.

Колишня резиденція єпископів знаходилася на вулиці Шевченка, 16 в Івано-Франківську. За словами Володимира Війтишина, колись там впродовж 40 років проживав церковний діяч Григорій Хомишин.

Дотепер у цій будівлі був Господарський суд Івано-Франківської області.

“Сьогодні повертається не лише правда. Ми хочемо сказати вам, як попередньо було повернуто Станіславівську семінарію, де сьогодні Католицька школа, так і в будинку єпископів будуть навчатися діти Івано-Франківська. Це я вам говорю авторитетно. Свого слова ми дотримаємо”, – зазначив Володимир Війтишин.

У колишній Станіславівській резиденції єпископів навчатимуться діти - фото 56132

 

Після цього голові обласної ради Олександрові Сичу вручили грамоту Верховного Архієпископа Києво-Галицького за встановлення історичної справедливості.

“Я вважаю, що ми плідно і конструктивно працюємо з усіма церквами на благо прикарпатської громади. І надалі будемо так продовжувати. Дякую”, – сказав Олександр Сич.