У Львові чоловік, який називає себе єпископом, незаконно будує церкву

У Львові незаконно зводять церкву - фото 1
У Львові незаконно зводять церкву
У Львові у парку "Високий Замок" у підніжжі самої гори працівники ЛКП «Зелене місто» виявили самовільні будівельні роботи.

Про це Галінфо повідомив директор департаменту "Адміністрація міського голови" Євген Бойк.

Присутні на місці особи пояснили, що зводять церкву, яка за їхніми словами - колись там була. Служитель Церкви представився греко-католицьким єпископом Михайлом (прізвище назвав Коваль), а свою конфесію назвав Єдиною Соборною та Апостольською Церквою. Допомагає йому "піддиякон" Михайло.

Щоправда жодних установчих документів релігійної громади, ані жодних документів щодо будівництва пред'явити не змогли, яких і в принципі не існує.

У департаменті повідомили, що місто звернеться в поліцію та в інші контролюючі органи для призупинення незаконного будівництва. Також важливо з'ясувати, хто ці люди, і, щоб на Високому Замку, чи деінде в місті не з'явились квазірелігійні утворення.

Як повідомив синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ Юстин Бойко, УГКЦ не має жодного відношення до цього будівництва.

Отець Юстин Бойко упізнав одного з "будівельників", це колишній єромонах одного з монастирів, якого вигнали з обителі через дисциплінарні порушення, також він мав певного роду психічні відхилення.