У Львові видали збірник основних соціальних документів Католицької Церкви

03 листопада, 16:30
Анонс
У Львові видали збірник основних соціальних документів Католицької Церкви - фото 1
У видавництві «Свічадо» вийшла друком збірка соціальних документів Католицької Церкви в перекладі українською мовою. Повна назва видання – «Соціальні документи Церкви: енцикліки, радіозвернення, апостольське послання (1891–2015)». Підготував видання до друку Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету.

Збірник містить 12 основних соціальних документів Церкви, починаючи з енцикліки Папи Лева ХІІІ «Нові речі» ("Rerum Novarum"), яка розпочала цілий напрям проповідництва римських понтифіків у соціальній сфері.

«У сьогоднішні турбулентні часи соціальне вчення Церкви має надзвичайну велику цінність – пропонувати людині бачити її діяльність у світлі Божого об'явлення. Спільне благо, солідарність, субсидіарність та інші головні засади соціального вчення Церкви не є абстрактними ідеями та концептами, а конкретними орієнтирами для людської діяльності та втіленням духовного у матеріальне - і власне про це розповідають соціальні документи Церкви та папські енцикліки. Сподіваюся, що збірник соціальних документів Церкви, виданий Інститутом релігії та суспільства УКУ, стане таким дороговказом для українського читача», — говорить Мирослав Маринович, Президент Інституту релігії та суспільства УКУ.

Видання вийшло за фінансової підтримки Американської Єпископської конференції та фундації «Флоріан» в Україні.

УКУ запрошує усіх зацікавлених на вебінари-презентації Збірника, що відбуватимуться 3, 10 та 17 листопада 2020 року о 16:00 за участю Мирослава Мариновича, Зіновія Свереди, Лесі Коваленко та Андрія Костюка.

Презентації відбуватимуться в рамках серії семінарів "The Social, the Ethical, the Spiritual" Факультету суспільних наук УКУ. Для участі необхідно зареєструватися у гугл-формі. Зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на ZOOM-зустріч.

Також до події можна доєднатися у мережі Facebook