Віряни Церкви Християн Віри Євангельської провели у Львові регіональну зустріч вдів

23 березня, 12:48
Суспільство
Віряни Церкви Християн Віри Євангельської провели у Львові регіональну зустріч вдів - фото 1
Близько 150 вдів різного віку зібралися у львівській церкві ХВЄ "Голгофа", щоби спільно помолитись, заспівати псалми, поділитися короткими свідченнями та підтримати одна одну.

Про це повідомляє сайт УЦХВЄ.

Збори відкрила завідувачка відділу жіночого служіння в області Надія Потопник. Після чого до сестер звернувся старший пресвітер обласного об’єднання УЦХВЄ Володимир Якимів.

На прикладі благочестивої вдовиці Анни він нагадав присутнім про важливість таких служінь як піст та молитва. Також дав кілька порад на чому варто зосередитись у житті, аби не стати роздратованою та незадоволеною: пам’ятати минуле, правильно стояти в теперішньому і роздумувати про нагороду в майбутньому. Після чого присутні пастори звершили молитву благословення за вдів.

Учасникам заходу також представили відповідальну за роботу з вдовами у Львівській області Надію Журавльову. Вона поділилась з присутніми особистим свідченням та вдовиними переживаннями.

Пастор церкви "Голгофа" Володимир Кравчишин вважає, що такі зустрічі є надзвичайно важливими.
«Сестри здружуються, підтримують одна одну, обмінюються досвідом, адже мають схожі переживання та турботи. На таких зустрічах вони бачать, що не самотні, не залишені й не забуті. Також, такі зустрічі є допомогою для церкви у турботі про вдів".

Теги: #УЦХВЄ