У Львові відбувся круглий стіл, присвячений діалогу ісламу та християнства

У Львові відбувся круглий стіл, присвячений діалогу ісламу та християнства - фото 1
У рамках Програми «Діалог» та за сприяння Центру міжрелігійного та міжконфесійного діалогу «Лібертас» у Львівській православній богословській академії відбувся круглий стіл «Християнство та іслам у сучасній Україні: діалог в умовах війни та ключові вектори співпраці».

Про це повідомляє видання Іслам в Україні.

У заході взяли участь і представники мусульманської громади. Виконувач обов'язків муфтія ДУМУ «Умма», голова Всеукраїнської асоціації з вивчення Корану, імам мечеті львівського ІКЦ ім. Мухаммада Асада Мурат Сулейманов доповів про основні принципи діалогу та можливість його між ісламом та християнством. Представниця мусульманської громади Львова Аліна Мартинова, історикиня, письменниця, волонтерка, свою доповідь присвятила відносинам України з ісламським світом в історичній ретроспективі та державотворчому ракурсі.

Розпочав зустріч декан богословського факультету ЛПБА ігумен Кіпріан Лозинський, окресливши основний її напрямок.

Зі вступним словом до присутніх звернулася модераторка круглого столу — доцентка кафедри богослів'я та філософії ЛПБА Оксана Онищук. Науковиця представила гостей та розповіла про спільні погляди у християнстві та ісламі на війну та захист батьківщини.

Учасників привітав начальник відділу релігій і національностей Львівської облдержадміністрації Василь Дорош.