У Маріуполі танк розcтріляв офіс Карітасу. Загинули дві співробітниці

12 квітня, 14:19
Суспільство
У Маріуполі танк розcтріляв офіс Карітасу. Загинули дві співробітниці - фото 1
Очільники конфедерації благодійних організацій «Caritas Internationalis» висловлюють співчуття з приводу загибелі співробітниць у Маріуполі.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Згідно з повідомленням місцевого осередку, 15 березня у Маріуполі танк розстріляв офіс благодійної організації, внаслідок чого загинули дві співробітниці та п’ятеро родичів, які переховувалися в будинку від обстрілів.

«Ця трагічна новина викликає почуття жаху та шок в родині “Карітас”. Ми з болем і солідарністю єднаємося зі стражданнями сімей і наших колег з “Карітас України”, що переживають цю трагедію», – заявив Генеральний Секретар Caritas Internationalis Алоїжус Джон.

«Відчуваючи глибокий смуток і шок від повідомлення про атаку, що відібрала людські життя. Caritas Internationalis висловлює свої глибокі співчуття та близькість родинам загиблих і поранених. Наш смуток виливається у заклик до міжнародної спільноти докласти всіх зусиль, щоби покласти край цьому насильству, повернутися до діалогу та розпізнавати у кожній людській особі брата та сестру», – сказав він, відповідаючи на запитання про те, які почуття викликає це повідомлення.

«Організацій Карітас в Україні та в сусідніх країнах і надалі надаватимуть допомогу населенню в Україні та біженцям, які втікають від війни. Ми щиро вдячні всім працівникам і волонтерам, які неустанно служать потребуючим, ризикуючи також своїм життям... Потрібно дати шанс мирові. Збройний конфлікт і насильство не є вирішенням. Людські життя потрібно оберігати, людську гідність – шанувати, безпеку цивільного населення – гарантувати», – наголосив Генеральний Секретар Caritas Internationalis.