У Михайлівському Золотоверхому соборі вшанували героїв Небесної сотні

У Михайлівському Золотоверхому соборі вшанували героїв Небесної сотні - фото 1
У Михайлівському Золотоверхому соборі в столиці 19 лютого відбулася панахида за учасниками Революції Гідності, які загинули під час кривавих розстрілів 18 лютого 2014 року.

Про це повідомив кореспондент "5 каналу" Валерія Павленко з місця події.

Учасники панахиди розповіли, що у цей день важливо бути тут, аби вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. Нині потрібно робити все, аби їхня смерть не була даремною.

До Михайлівського Золотоверхого собору прийшли близько 200 осіб вшанувати загиблих під час кривавих розстрілів під час Революції Гідності.

Після завершення панахиди відбулася хода пам’яті. Розпочалася вона від Михайлівського собору, а завершилася на Алеї Героїв Небесної Сотні. До пам'ятної ходи приєдналися учасники Революції Гідності, їхні родичі та друзі. Всього, незважаючи на сильні морози, до ходи приєдналося близько 400 осіб.

"Ми кріпимо волю, силу і надію на те, що вчинок героїв не буде марним", – зазначила народна депутатка від фракції "Європейська солідарність" Софія Федина.

7 років тому на Євромайдані пролилася перша кров – беркутівці почали застосовувати бойові кулі. Михайлівський Золотоверхий собор – не випадкове місце для проведення панахиди. Під час Революції Гідності саме Золотоверхий став одним із місць прихистку для мирних активістів.