У Молдові парафія покинула Московський Патріархат, бо там пропагандують війну

19 червня, 11:40
Світові
У Молдові парафія покинула Московський Патріархат, бо там пропагандують війну - фото 1
У Молдові ще одна церква Московського Патріахату приєдналася до Бессарабської митрополії Румунського Патріархату. Йдеться про церкву Святої Параскеви з комуни Чореску муніципія Кишинів.

У митрополії Бессарабії, коментуючи для NM цей випадок, наголосили, що «одна з головних причин переходу — агресія Росії в Україні та пропаганда війни через Російську Церкву

За словами речника митрополії Костянтина Оларіу, у Бессарабській митрополії є комісія, яка розглядає прохання про приєднання церков.

«Але поки жодному приходу не відмовили, жодна парафія не мала проблем із приєднанням до Бессарабської митрополії», — сказав Оларіу.

Вікарій Молдавської митрополії МП, єпископ Сорокський Іоанн Мошнегуцу розповів NM, що митрополія Молдови «шкодує про вчинок священика, оскільки раніше він обіцяв, що не має наміру приєднуватися до Бессарабської митрополії».

"Але неминуче сталося, ми дуже шкодуємо, і найближчим часом ухвалимо рішення про санкції проти отця Василя", - сказав Мошнегуцу.

Читайте також:

У Румунській Православній Церкві назвали Московський Патріархат у Молдові "смішною структурою" і порадили забиратись геть