У Мукачівській єпархії УПЦ МП анонсували обговорення календарної реформи з вірянами

11.02.2023, 13:03
Культура
У Мукачівській єпархії УПЦ МП анонсували обговорення календарної реформи з вірянами - фото 1
У неділю, 12 лютого, у Мукачівській єпархії УПЦ МП проведуть онлай-зустріч на тему календарної реформи, до якої закликають долучатись усіх вірян.

Про це йдеться на сайті Мукачівської єпархії УПЦ МП, передає Еспресо Захід.

"В неділю, 12-го лютого, о 17:00 з благословення Високопреосвященнійшого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського, відбудеться наша щомісячна православна онлайн зустріч. Цього разу темою розмови буде Церковна календарна реформа. Це питання є надзвичайно актуальним в наш час, тому щиро запрошуємо всіх до участі. Зустріч проводитиме голова місіонерського відділу Мукачівської єпархії УПЦ протоєрей Віктор Палош", – йдеться в анонсі.

Зустріч відбудеться на платформі Zoom за посиланням, а також транслюватися на YouTube храму Святителя Іоанна.

2 лютого Синод ПЦУ ухвалив рішення про те, що в травні 2023 року на засіданні Архиєрейського собору ПЦУ буде обговорено календарну реформу, але парафіям і монастирям ПЦУ дозволили використання новоюліанського календаря, якщо вони мають таке бажання.

6 лютого стало відомо, що з 1 вересня 2023 року Українська Греко-Католицька Церква буде святкувати нерухомі свята за новим стилем. Усі церковні свята, які мають сталу дату, зміщуються на 13 днів.