У Німеччині напали на дві синагоги та спалили прапор Ізраїлю

13.05.2021, 13:56
Світові
У Німеччині напали на дві синагоги та спалили прапор Ізраїлю - фото 1
Одразу у двох німецьких містах Бонн і Мюнстер 11 травня спалахнули протести прихильників Палестини. Демонстранти поводилися вкрай агресивно і навіть спалили прапор Ізраїлю та закидали камінням синагогу.

За даними місцевих ЗМІ, участь у протестах взяли люди переважно арабської зовнішності. Причиною протесту стало загострення палестино-ізраїльського конфлікту, повідомляє 24 канал.

Прихильники Палестини відкрито висловили протест Ізраїлю. Вони напали на кілька синагог у містах Бонн і Мюнстер. На щастя, внаслідок цього ніхто не постраждав, але будівлі синагоги пошкодили. До прикладу, у Бонні вхід в синагогу закидали камінням, розбивши скляні двері.

Паралельно із цим демонстранти спалили прапор Ізраїлю. Загалом поліція затримала 15 підозрюваних.

10 травня у Дюссельдорфі вандали намагалися підпалити пам'ятну дошку на місці колишньої синагоги. Однак вогонь згас до приїзду пожежників. Наразі справу розслідують правоохоронці.

Стосунки між Палестиною та Ізраїлем вже тривалий час є напруженими. Однак олії у вогонь додали сутички на Храмовій горі 7 травня, що спалахнули між палестинцями та ізраїльськими правоохоронцями. Все через рішення влади Ізраїлю виселити кілька палестинських сімей з району Шейх-Джарр, що у Східному Єрусалимі.