У Німеччині відбулася міжнародна молитва за мир в Україні

У Німеччині відбулася міжнародна молитва за мир в Україні - фото 1
У німецькому місті Ганновер 18 лютого християни східного та західного обрядів спільно помолилися за припинення війни в Україні.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У молитовній акції, яку організував парох Роман Максимців, взяли участь віряни з італійської, польської та німецької парафій, які очолюють священики Дон Петро Гуцал, Тадеуш Клюба та Олександр Лаврентьєв. Спільно з ними молилися також українці. Молитву провели у змішаному форматі, до якої долучилися й користувачі інтернет-платформи.

«У нашій спільній молитві маємо надію, що Бог змінить історію, наділить всіх силою і бажанням жити в мирі. Будьмо впевнені, що з Богом можемо бути щасливими. Не біймося того, що буде наступного дня. Наше життя є в Божих руках, а тому молімось за мир та уникнення небезпеки в Україні», – наголошує отець Роман Максимців, декан Апостольського екзархату, настоятель храму Святого Володимира в Ганновері.

Молитву Тезе озвучили чотирма мовами - українською, італійською, польською та німецькою. У часі молитви співали уривки із псалмів та роздумували над Святим Письмом. Завершили молитовний вечір духовним гімном України.