У Пармі, штат Огайо, УГКЦ провела IV Всеамериканську молодіжну прощу

У Пармі, штат Огайо, УГКЦ провела IV Всеамериканську молодіжну прощу - фото 1
3-5 червня в парафії Покрову Пресвятої Богородиці в місті Парма (штат Огайо), США, відбулася IV Всеамериканська молодіжна проща. Цієї нагоди зустрітися українці в Америці чекали три роки.

Місце зустрічі є унікальним і незмінним. Парафія крім того, що має мальовничу місцевість, розташована на приблизно однаковій відстані від найбільших міст, у яких проживають українці. Цьогоріч найчисельніше були представлені такі штати, як Іллінойс, Огайо, Нью-Йорк, Мічиган і Пенсильванія. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Участь у прощі взяли: митрополит Філадельфійський Борис Ґудзяк, єпископ Пармської єпархії Богдан Данило та єпископ Стемфордський Павло Хомницький.

Війна торкнулася серця кожного українця, тому тема «Христос – наша надія, захист і зцілення» знайшла місце в душі кожного прочанина. Протягом трьох днів кожен мав нагоду почути цікаві доповіді трьох владик. Були розкриті такі теми: «Національність: дар чи покарання? Війна духовна і фізична», «Ісус в джинсах. На що надіятись молоді?» і « Зцілення глибоких душевних ран». Після кожної доповіді владики відповідали на запитання прочан.У Пармі, штат Огайо, УГКЦ провела IV Всеамериканську молодіжну прощу_1

Прочани мали змогу приступити до Святої Тайни Сповіді, брати участь в Літургії та спільних молитвах, розважанні над Святим Письмом. Були спортивні ігри, змагання, вікторина, культурно-мистецька програма, відпочинок з піснею навколо спільної ватри в невимушеній атмосфері.

У Пармі, штат Огайо, УГКЦ провела IV Всеамериканську молодіжну прощу_2

"Багато людей задовільнили свої духовні потреби: хтось прагнув духовного очищення і вдосконалення, зміцнення віри, хтось шукав благодаті і благословення перед важливими подіями в житті, хтось – фізичного й духовного зцілення. Всі ці наміри об’єднувало одне – людина прагне свого Творця, свого Бога. Саме в таких цілях, бодай на якийсь час, кожен зрікся звиклого ритму життя, покинув все і пішов за Ним. Відчуття страху бути неприйнятим іншими, страху перед викликами суспільства, страху невідомості, страху, спричиненого війною – робить нас вразливими. Ця проща показала багатьом, що з Богом цей страх зникає", - йдеться у відгуках прочан.