У ПЦУ засуджують карнавально-знущальні PR-акції проти релігії під стінами лаври

18 травня, 18:00
Суспільство
У ПЦУ засуджують карнавально-знущальні PR-акції проти релігії під стінами лаври - фото 1
Категорично засуджую карнавально-знущальні PR-акції проти релігії та насмішки над вірою під стінами Лаври.

Про це у себе на Фейсбуці написав митрополит Білоцерківський ПЦУ Євстратій (Зоря).

"Все це дуже схоже на замовлення, щоби через очевидно ганебні дії насмішок над вірою і Церквою (не над МП, а саме над вірою і Церквою!) морально відбілювати МП, адже вони стають ніби жертвою", - зазначив митрополит.

"Друга мета - дискредитувати ПЦУ. Це відома технологія, коли якісь особи чи групи, що в суспільстві сприймаються негативно, демонстративно заявляють про «підтримку». Щоби отримати ефект гнилої риби, сморід від якої лишається, навіть коли рибу викинути", - додав він.

За словами єрарха ПЦУ, цих "активістів", які думають, що борються з Московським Патріархатом, хтось просто цинічно використовує.

"Один знайомий написав мені: «Наскільки я чув, це замовні акції, які спеціально ініціюються та проплачуються для створення певної "картінки" для ЗМІ з метою дискредитації подій навколо Лаври і створення відповідного негативного фону та сприйняття... Класичний PR-performance.»

Тож і організаторам, і учасникам таких акцій - ГАНЬБА! Можливо хтось щиро вважає, що так вони допомагають боротися із МП. А хтось це бажання просто цинічно використовує.