• Головна
  • Новини
  • У "русского мира" немає нічого спільного з християнством, – експерт...

У "русского мира" немає нічого спільного з християнством, – експерт

18.05.2015, 09:54
У "русского мира" немає нічого спільного з християнством, – експерт - фото 1
У "русского мира" немає нічого спільного з християнством, концепт "русский мир" пов'язаний виключно з територіальними претензіями імперської системи.

original.gif-7.gifУ "русского мира" немає нічого спільного з християнством, концепт "русский мир" пов'язаний виключно з територіальними претензіями імперської системи.

Таку думку в інтерв'ю DT.UA сказав професор соціології з університету Джорджтауна (США), керівник програми щодо глобалізації, релігії і секулярності Центру Берклі Хосе Казанова.

На його думку, Московський Патріархат "представляє політику Росії як єдину альтернативу декадентству ліберальної Європи".

"Ми бачимо, що відбувається, коли Московський Патріархат стає єдиною офіційною легітимною організацією в Криму, Донецьку та Луганську. Мають проблеми кримські татари, греко-католики, протестанти і парафіяни Київського Патріархату. Тобто конфлікт не є релігійним, але релігія відіграє в ньому колосальну роль внаслідок того, що збіглися інтереси двох проектів — імперського державного проекту "Росія" і релігійно-канонічного від МП, який претендує на території так званого "русского мира", - сказав Казанова.