• Головна
  • Новини
  • Світові
  • У Російській Православній Церкві відмовилися використовувати одноразові ложечки для Причастя...

У Російській Православній Церкві відмовилися використовувати одноразові ложечки для Причастя

14.12.2020, 11:24
Світові
Російська Православна Церква (РПЦ), незважаючи на пандемію COVID-19, не мінятиме звичайних ложок для Причастя на одноразові. Про це в ефірі телеканала "Россия 24" повідомив голова синодального відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон (Алфєєв).

 

У Російській Православній Церкві відмовилися використовувати одноразові ложечки для Причастя - фото 63372

 

Про це інформує видання "Гордон".

"Що стосується будь-яких додаткових нововведень, таких, наприклад, як Причастя одноразовими лжицями, то мені не доводилося чути, щоб де-небудь щось схоже застосовували", – заявив Іларіон.

Він пояснив, що відмова від одноразових ложок, найімовірніше, пов'язана з тим, що церкви "не можуть передбачити, скільки буде причасників кожного конкретного дня". Він також підкреслив, що є питання утилізації цих одноразових ложок.

"Є ще така тема, що багато вірян просто не прийме такого нововведення", – додав священник.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Згідно з даними порталу стопкоронавирус.рф, у Росії станом на 13 грудня підтвердили майже 2,7 млн випадків захворювання, померло від COVID-19 приблизно 47 тис. осіб.

Росія зараз на четвертому місці у світі за масштабом поширення хвороби, перед нею – США, Індія і Бразилія.