У США віряни попросили невакинованого архиєпископа відкласти візит до їхньої парафії

18.12.2021, 11:38
Світові
У США віряни попросили невакинованого архиєпископа відкласти візит до їхньої парафії - фото 1
Архиєпископ Сан-Франциський Сальваторе Корділеоне відклав запланований візит до однієї зі своїх парафій після того, як настоятель і парафіяни попросили його про це, дізнавшись, що він не прищепився від ковіду.

Про це повідомляє Благовіст-інфо.

Католицький прелат збирався 19 грудня відправити Месу у парафії св. Агнеси в Сан-Франциско. Незадовго до цього він повідомив, що ще не вакцинувався від коронавірусу. Дізнавшись про це, парафіяни уповноважили настоятеля, священика-єзуїта Джорджа Вільямса, попросити архиєпископа відкласти візит. Відповідно до парафіяльних правил, вчиняти Месу в церкві св. Агнеси можуть лише вакциновані священнослужителі.

«Зараз тривожний час, і я відчув, що пастирський візит [архиєпископа Корділеоне] буде затьмарений страхами у зв'язку з пандемією», – написав у парафіяльному бюлетені о. Вільямс.

«Коли я пояснив це Його Преосвященству, він виявив повне розуміння, – додав священик. – Ми сподіваємось, що візит відбудеться, коли умови це дозволять».

65-річний Кордилеоне повідомив ведучому ресурсу «It's All Political Podcast», що він ще не зробив щеплення від коїду «з низки причин»: зокрема, лікар сказав архиєпископу, що з таким сильним імунітетом, як у нього, «можливо, вакцинуватися не варто». «Він не відмовляв мене від щеплення, – уточнив прелат, – він просто сказав, що стан мого здоров'я дозволяє не вакцинуватися».

Раніше, у березні цього року Корділеоне закликав вірних своєї архиєпархії «вакцинуватися, проконсультувавшись із лікарем».