У США заборонили продаж «сатанинських» кросівок під брендом Nike

05.04.2021, 12:08
Світові
У США заборонили продаж «сатанинських» кросівок під брендом Nike - фото 1
Окружний суд Східного округу Нью-Йорка задовольнив позов Nike Inc. і заборонив компанії MSCHF Product Studio Inc. продавати кросівки під брендом Nike з сатанинськими символами.

Про це повідомляє Благовест-інфо.

Nike в подала в суд на MSCHF, яка випустила кросівки у співпраці з репером Lil Nas X для просування його останньої пісні і кліпу, використавши за основу Nike Air Max 97. Американський виробник спортивних товарів заявив, що не давав на це дозволу.

MSCHF назвала ці кросівки твором мистецтва і зазначила, що Nike почнуть акредитувати в грудні в 2019 році, коли MSCHF представила «кросівки Ісуса» на основі Air Max 97. «Випуск сатанинських кросівок у співпраці з Lil Nas X минулого тижня нічим не відрізняється», - йдеться в повідомленні компанії.

У MSCHF також заявили, що вірять в «свободу самовираження». «Немає нічого важливішого нашої здатності і здатності інших художників, як ми, продовжувати працювати», - додали в компанії.

MSCHF виготовила 666 пар «сатанинських» кросівок. Вони були розпродані менш ніж за хвилину після запуску продажів в понеділок, повідомляла газета The New York Times. Lil Nas X раніше оголосив у своєму Twitter про розіграші останньої пари.

Кросівки прикрашені пентаграмою, а також мають напис «Luke 10:18» (відсилання до рядку з Євангелія від Луки). У MSCHF заявили, що бульбашки повітря в підошві кросівок заповнені чорнилом, змішаними з кров'ю, яку здали співробітники компанії.