У Стамбулі за участі Вселенського Патріарха відбулася панахида за жертвами війни в Україні

26 лютого, 09:53
Православні
У Стамбулі за участі Вселенського Патріарха відбулася панахида за жертвами війни в Україні - фото 1
У храмі Святого Миколая Чудотворця в Стамбулі з благословення та особистої участі Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія відбулася Літургія та панахида за жертвами війни Росії проти України.

Богослужіння відвідали представники дипломатичного корпусу, української громади Стамбула, друзі України з різних країн, повідомляє Укрінформ.

“Сьогодні ми згадуємо тих, хто віддав своє життя за Україну, переживаємо за тих, хто зараз на фронті, дякуємо нашим друзям, які допомагають нам продовжувати цю боротьбу та вже зараз думаємо над тим, що буде після війни. Попереду в нас тяжка праця, піт, кров та сльози. Але, не сумніваємося, також - наша перемога”, - сказав після богослужіння генконсул України в Стамбулі Роман Недільський.

Дипломат подякував Його Всесвятості за підтримку України та українців.

“У цей день ми не лише згадуємо жертви незліченної кількості українців, але й підтверджуємо свою відданість принципам, за які так багато людей віддали свої життя. Вшановуючи пам'ять жертв війни та гноблення, давайте будемо солідарні, об'єднані у нашій рішучості будувати Україну, в якій такі почесні принципи та права будуть підтримуватися для всіх» - звернувся до присутніх Патріарх Варфоломій.