У Стамбулі за участі Вселенського Патріарха відбулося Богослужіння українською мовою

11 травня, 11:03
Православні
У Стамбулі за участі Вселенського Патріарха відбулося Богослужіння українською мовою - фото 1
З благословення та за особистої участі Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія у храмі Святого Миколая в Стамбулі відбулася Літургія українською мовою.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Генеральне консульство України в Стамбулі.

“З благословення та особистої високої участі Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія у Храмі Святого Миколая відбулася Божественна Літургія українською мовою”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Службу Божу звершили патріарший диякон Епіфаній та Отець Методій, якому було нагороджено титулом Архимандрита Вселенського Престолу.

“По завершенню Літургії Вселенський Патріарх Варфоломій нагородив єромонаха Методія (Волощенка) титулом Архимандрита Вселенського Престолу. Його Всесвятість відзначив чесноти і заслуги Отця Методія, великий особистий внесок у згуртування української парафії не тільки в Стамбулі, а й інших містах Туреччини”, - повідомило генконсульство.

Генконсульство привітала Архимандрита Вселенського Престолу Отця Методія та подякувало Його Всесвятості Вселенському Патріарху Варфоломію за підтримку українців та України, за його молитви, тепло і любов.