У Ватикан прибули дзвони «Голос ненароджених» для України та Еквадору

27 жовтня, 14:39
Світові
У Ватикан прибули дзвони «Голос ненароджених» для України та Еквадору - фото 1
У вівторок, 26 жовтня, через браму “Porta Perrugia” дзвони в’їхали до Ватикану на площу св. Івана Павла ІІ.

Про це повідомляє сайт Парафії святого Івана Павла ІІ.

Єпископ Джованні Баттіста Піччолі з Гуаліякіл (Guayaquil) та о. Григорій Драус зі Львова представлять в середу, 27 жовтня, дзвони для Папи Франциска до освячення.

Папа перший задзвонить у дзвони. Пізніше вони будуть перевезені до Еквадору і в Україну. З львівської парафії св. Івана Павла ІІ дзвін буде відвідувати різні місцевості та парафії.

Представників з України, з парафії св. Івана Павла ІІ, прийняв і благословив кардинал Конрад Краєвський, котрий освячував храм святого Івана Павла ІІ у Львові.

Дзвони «Голос ненароджених» — одна з найважливіших ініціатив фундації «Так життю», що розташована в Жешуві. Впроваджуючи різноманітні ініціативи та проекти, вона активно нагадує про необхідність захисту людського життя від зачаття до природної смерті.

Дзвони були урочисто відлиті 8 жовтня в Перемишлі в ливарні дзвонів Яна Фельчинського. Перший дзвін «Голос ненароджених» був створений рік тому і освячений Святішим Отцем. Нині дзвін здійснює паломництво Польщею, пробуджуючи, як сказано у повідомленні, сумління законодавців і людей доброї волі.