У Володимирі опломбували собор та приміщення єпархіального управління УПЦ МП

10.10.2025, 15:50
Держава
У Володимирі опломбували собор та приміщення єпархіального управління УПЦ МП - фото 1
10 жовтня приміщення Свято-Успенського Собору у Володимирі та єпархіальне управління опломбували. Попередньо тут відбувся опис майна.

Про це повідомляє сайт Район.Володимир.

Після завершення процедури на території святині залишилося одне приміщення, яке не підлягало опломбуванню, адже не було у виконавчому провадженні.

Тож представники УПЦ МП частково залишили речі там. Хоча, частину з них й вивезли з території собору.

Під час опису майна в приміщенні єпархіального управління Успенського собору виявлено речі, які беззаперечно доводять підпорядкування УПЦ МП Російській Православній Церкві.

Виселення московського патріархату: у Володимирі опломбували Собор та приміщення єпархіального управління