У Житомирі невідомий розбив пам'ятник Героям Небесної Сотні

У Житомирі невідомий розбив пам'ятник Героям Небесної Сотні - фото 1
У Житомирі невідомий зловмисник пошкодив пам'ятник Героям Небесної Сотні. Справою займається поліція, яка шукає причетних до вандалізму.

Про це повідомив голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко у своєму Facebook, передає ТСН.

У зв'язку з інцидентом Федоренко звернувся до керівництва обласних поліції і СБУ, аби винних притягнули до відповідальності. Крім того, посадовець пообіцяв зробити вандала "відомим, щоб кожен бачив, чия рука піднялася на національний символ".

"В ніч проти 15 березня був здійснений неприпустимий акт вандалізму щодо пам'ятника Героям Небесної Сотні. Це акт наруги над пам'яттю нашого народу, тих людей, які поклали своє життя в боротьбі за європейські цінності. Вандали осквернили не тільки пам'ятник, але і саму пам'ять", - написав Федоренко.

Також він додав, що вже звернувся до авторів проєкту, аби ті надали свої рекомендації та дозволи на реставрацію пошкоджених елементів.

Поліція області вже отримала відеозаписи з камери спостереження, на яких видно зловмисника, зокрема, обличчя. На кадрах видно, як вандал підходить до меморіалу й умисно нищить його.

Наразі поліцейські встановлюють особу вандала і закликають місцевих мешканців, які його впізнали, повідомити правоохоронцям.