УГКЦ у неділю вшанує новомучеників

22.06.2012, 10:37
УГКЦ у неділю вшанує новомучеників - фото 1
УГКЦ у неділю вшанує своїх ісповідників віри та мучеників, яких 11 років тому, 27 червня, беатифікував під час візиту до Львова блаженний Іван Павло ІІ.

Новомученики УГКЦУГКЦ у неділю вшанує своїх ісповідників віри та мучеників, яких 11 років тому, 27 червня, беатифікував під час візиту до Львова блаженний Іван Павло ІІ.

З цієї нагоди архиєпархія УГКЦ спільно з Місією «Постуляційний центр беатифікації та канонізації святих УГКЦ», Редемптористами Львівської Провінції, Фундацією «Андрей» та Львівським відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки запрезентують львів’янам та гостям міста Присвяту Мученикам та ісповідникам віри ХХ століття Української греко-католицької Церкви.

«У ХХ столітті мучеництво стало кульмінацією духовного життя Церкви Христової. Незважаючи на стрімкий суспільно-економічний розвиток, Церква зазнавала переслідування та знищення в усьому світі. Українська Греко-Католицька Церква вповні сповнила Заповіт Христа – залишилася вірною аж до Хресної смерті через своїх мучеників та ісповідників віри», – сказав архиєпископ і митрополит Львівський Ігор (Возьняк) про новомучеників УГКЦ ХХ століття.

Урочстості розпочнуться 24 червня, об 11.30 год. Архиєрейською Літургією, яку очолить архиєпископ Ігор (Возьняк) у храмі блаж. Миколая Чарнецького. Відтак о 18.00 год. у Львівській обласній філармонії відбудеться урочиста академія, на якiй прозвучить "Реквiєм" Ендрю Ллойда Вебера у виконаннi заслуженої академiчної капели Україна "Трембiта".

До присутніх із вступним словом звернеться голова Місії «Постуляційний центр беатифікації та канонізації святих УГКЦ» та живий свідок поневірянь УГКЦ ХХ ст. владика Михаїл Гринчишин.

Квитки у Львові можна замовити та придбати за адресами - Капела "Трембіта", вул. Січових Стрільців 10. Тел. 272-37-13. Моб. +38 096 20 46 466.

- Каси Львівської обласної філармонії, вул. Чайковського, 5. Тел. 254-04-40