Український католицький університет визнано вишем, де навчаються найрозумніші студенти країни
Аналітична група порталу Тексти.org.ua уже вдруге провела дослідження задля визначення кращих університетів України. Найкращим критерієм для цього, на думку авторів, є рейтингові показники вступників на основі Зовнішнього незалежного оцінювання, а також показники вартості навчання і професіоналізму викладачів, повідомляє сайт УКУ.
Український католицький університет (УКУ), за результатами дослідження, піднявся на 34 сходинки в рейтингу (порівняно з 2011 роком) і зараз входить до трійки національних лідерів.
Середній показник результатів ЗНО вступників УКУ виявився найвищим у країні і складає 182,5 бали. Вартість навчання на контракті є теж дуже важливим критерієм, адже дослідження показало: що більша вартість навчання, то якісніші навчальні послуги пропонує університет.
«Ми вирішили рейтингувати ВНЗ (вищий навчальний заклад) за тим, який рівень ЗНО в її студентів. Ми виходили з простої думки: що вищий рейтинг ЗНО в студентів, то вищий рівень ВНЗ... Група першого місця – це Український католицький університет, Національний університет імены Тараса Шевченка і Національний університет «Києво-Могилянська академія». Далі йде група з таких ВНЗ: Університет імені Богомольця, Львівський медичний університет, Київський політехнічний університет, Харківський університет. Є основні три центри освіти – це те, що можна було побачити і в 2011 році. Це Київ, Львів і Харків», – зазначив керівник напрямку журналістики даних сайту Texty.org.ua Анатолій Бондаренко.
Інтерактивну таблицю щодо рейтингу університетів можна переглянути за посиланням.
Цьогоріч Український католицький університет своїм місцем навчання обрали 327 першокурсників, які вступили на 10 бакалаврських програм УКУ. Упродовж останнього року Університет, з одного боку, продовжував активно рости та розвиватися, з іншого – команда докладала зусиль до перегляду, покращення та наповнення новим змістом і якістю процесів, що відбуваються на рівні управління, а також змісту програм. Важливість такого підходу достатньо добре показала вступна кампанія Університету та її результати: кілька абсолютно нових міждисциплінарних програм, таких як етика-політика- економіка (факультет суспільних наук) і бізнес-аналіз (факультет прикладних наук) змогли залучити яскравих вступників.
У загальному 41 відсоток першокурсників бакалаврських програм 2017 року входять до 5 відсотків кращих випускників країни за результатами профільного іспиту ЗНО. А на програмах факультету прикладних наук ця цифра становить 57 відсотків.