Україна введе санкції щодо осіб, які переслідують людей за релігійними ознаками в Криму та на Донбасі

26.09.2020, 10:21
Держава
Російська Федерація використовує Російську Православну Церкву (РПЦ) як інструмент утиску щодо українських громадян на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей та Криму. Україна вводитиме санкції щодо осіб, які переслідують людей за релігійними ознаками.

Про це заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко під час експертної дискусії, у п'ятницю, 25 вересня, передає пресслужба відомства.

Про це повідомляє ТСН.

Україна введе санкції щодо осіб, які переслідують людей за релігійними ознаками в Криму та на Донбасі - фото 59107

 

"Релігія — це зброя для Росії і частина безпекової політики РФ. Хто вбудовується у систему і підтримує РПЦ — має шанс на виживання. Всіх, хто має інший світогляд і не підтримує дії окупантів, знищують. Так було з Українською православною церквою, останній храм якої закрили на кримському півострові, так переслідуються на тимчасово окупованих територіях представники Хізб ут-Тахрір, Свідки Єгови та інші", — сказав він.

За словами заступника міністра з питань реінтеграції ТОТ України, Росія використовує релігію, як "зброю у своїй гібридній війні проти України поряд зі збройною агресією та інформаційною війною".

"Тому українська сторона домагатиметься посилення санкцій для РФ за релігійні переслідування і на міжнародній арені. Посилення санкцій є відповіддю на релігійну агресію Росії в Криму та на Донбасі. Вони мають бути застосовані до тих, хто стоїть за релігійними переслідуваннями", — вважає Ігор Яременко.

Нагадаємо, що сімох кримських татар, яких схопили окупанти, закидаючи їм участь в організації "Хізб ут-Тахрір", Ростовський "Південний окружний суд" (РФ) обрав суворі покарання у вигляді колонії суворого режиму із щонайменше 13 роками позбавлення волі.