Український католицький університет пропонує стипендію для ветеранів та військових

28 травня, 11:20
Суспільство
Український католицький університет пропонує стипендію для ветеранів та військових - фото 1
Спеціальна пропозиція від Українського католицького університету для військових та ветеранів, які вступають на магістерські програми. Цьогоріч УКУ пропонує стипендіальну підтримку для ветеранів та військових.

Стипендія може покривати від 25% до 100% вартості навчання. Першим кроком до вступу на магістерські програми є реєстрація на ЄВІ (єдиний вступний іспит) та на ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування), яка триває до 29 травня. Про це йдеться у дописі на сторінці УКУ у Фейсбук.

«Рекомендую вступати на магістерські програми ветеранам, які відчувають себе в силі і готові до перекваліфікації, або до підвищення кваліфікації. Великою перевагою навчання в УКУ є те, що більшість магістерських програм модульні, що дозволяє вчитися та працювати, відкривати власну справу та відновлюватися після повернення в цивільне життя. І звичайно – можливість отримати стипендію. Реєструйся!», — каже Павло Коваль, ветеран, керівник Офісу у справах ветеранів та їхніх родин в УКУ.

Аплікаційна форма для подання на стипендію УКУ активна до 30 червня (до 18:00 за київським часом). Реєструйтесь за посиланням.