УКУ передав на передову позашляховик

21 травня, 22:30
Суспільство
УКУ передав на передову позашляховик - фото 1
Спільнота Українського католицького університету передала українським військовим на передову позашляховик – пікап марки Isuzu. 21 травня ректор УКУ о. Богдан Прах освятив машину та поблагословив наших воїнів.

Про це інформує сайт УКУ.

Військові, які отримали позашляховик, передали для університету подяку: «Від імені особового складу 67-го окремого батальйону Сил територіальної оборони Збройних сил України висловлюємо вам подяку за підтримку нашого підрозділу, який виконує бойові завдання у війні з ворожою московією. Ваша активна праця, служіння та любов до України допомагають нашим бійцям стояти на сторожі демократії, гуманізму та європейських цінностей», – йдеться у подячному листі.

Освячуючи позашляховик, ректор УКУ о. Богдан Прах наголосив: «Україна питає нас: що ти зробив для неї? Ми стараємося усі зробити багато, аби спільно захистили свою країну. І робимо це успішно. Наш успіх у тому, що ми є разом, і кожен засинає та прокидається з думкою: як я ще можу допомогти нашим Збройним силам, нашим пораненим, біженцям? Це дуже важливо для нас як для університету, для Церкви, для людей, для кожного українця».

УКУ передав на передову позашляховик - фото 93556

Військовослужбовець Олег, який приїхав отримувати машину, вважає, що війна розставила все на свої місця: «У час, коли Україна воює, ми розуміємо, хто є її патріотом. Сьогодні ми прийняли подарунок від Українського католицького університету – цей позашляховик, який уже за тиждень буде виконувати бойові завдання і допомагати нашому підрозділові. Дуже дякуємо усій спільноті УКУ за те, що отримуємо допомогу: це важливо для нас, для України, для її безпеки. Ми обов’язково переможемо!».

Як РІСУ інформувала, 2,37 млн доларів – таким є внесок, який зробив Український католицький університет для перемоги України у війні з російським окупантом за два місяці від початку повномасштабної війни з 24 лютого по 24 квітня.

За перший місяць Український католицький університет надав допомоги на волонтерську та гуманітарну діяльність в часі війни на суму 1,18 млн доларів.