УПЦ МП закликала молитися за мир на Донбасі

УПЦ МП закликала молитися за мир на Донбасі - фото 1
Українська Православна Церква МП закликала всіх віруючих молитися за мир на Донбасі.

Про це на своїй сторінці в Facebook російською написав керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Він нагадав, що на Донбасі від сьогодні набула чинності нова угода про припинення вогню. На думку митрополита - це символічна дата, адже саме в цей день в попередні роки сотні тисяч віруючих Української Православної Церкви традиційно виходили на хресну ходу в Києві. Загальновідомо, за словами Антонія, що під час цієї молитовної ходи в серцях і на вустах людей незмінно звучала щира і гаряча молитва про встановлення миру на нашій рідній землі.

"Згадана угода якраз і надає всім нам хорошу можливість суттєво просунутися на даному шляху. Ми дуже сподіваємося на те, що відтепер на передовій, а також в зоні прямого зіткнення сторін більше не буде смертей і поранень. Що люди, які проживають по обидва боки фронту, більше не стикнуться з жахами обстрілів і наслідками військових дій. Що життя, а не важка безвихідь і невіра в майбутнє буде потихеньку брати своє", - написав.

І для того, щоб все це з часом не стало черговою втраченою надією, за словами Антонія, потрібні старанні молитви.

"Саме тому ми закликаємо всіх вірних чад нашої Церкви в ці дні молитовно подякувати Богові за даровану нам милість, а також попросити його про те, щоб відповідне рішення поклало початок повного припинення війни на сході України", - додав він.

Митрополит також попросив молитися за всіх людей,"на плечі яких зараз покладена величезна відповідальність за майбутнє нашої країни і нашого народу".

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня, 27 липня, на Донбасі почав діяти повний і всеосяжний "режим тиші".